لوله بازکنی عظیمیه تهران

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در سعادت آباد تهران

لوله بازکنی سعادت آباد

امروزه رفع گرفتگی لوله ها را با یک ربات دوربین مجهز به آخرین فناوری لوله بازکنی سعادت آباد تهران انجام می دهند که این کار احتمال آسیب رسیدن به لوله و مجرای اصلی را تا حد بسیار زیاد کاهش می‎دهد.

بسته به اینکه کدام لوله گرفته، در چه قسمتی از لوله گرفتگی ایجاد شده و اینکه گرفتگی با چه موادی است، روش های مختلفی برای بازکردن و رفع انسداد لوله وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خودش را دارد.

اگر تخصص، اطلاعات و همچنین ابزارهای لازم برای این کار را ندارید، این کار را به افراد کاربلد و حرفه ای بسپارید؛ چراکه استفاده از ابزارهایی مثل اسید های لوله بازکنی و یا ابزارهایی مثل فنر لوله بازکن و… قلق و روش خاصی دارد و ممکن است به خودتان آسیب جدی وارد کنید.

بعنوان مثال، درصورت عدم آشنایی با نحوه اسید ریختن داخل لوله، ممکن است اسید به بالا برگردد و لباس، بدن و یا صورت شما را بسوزاند.

پیشنهاد ما این است قبل از هر اقدامی از متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کنند.

تماس بگیرید: 09121347862

 

باز کردن لوله های مسدود شده

یکی از روش های لوله بازکنی سعادت آباد تهران به صورت مدرن، روش تمیز کردن گرفتگی لوله ها با انجام اصلاحات بسیار پرهزینه است. اما شما می توانید بدون پرداخت هزینه های گزاف، با آخرین تکنولوژی دستگاه رفع گرفتگی لوله بدون شکستگی و بدون آسیب رساندن به لوله ها، از خدمات شرکت در تخلیه چاه و لوله بازکنی اکتیو بهره مند شوید.

چند روش ساده برای رفع گرفتگی زهکشی لوله ها وجود دارد، اما باید به این نکته اشاره کنیم که این روش ها راه حل های موقتی هستند و حتی گاهی اوقات با آسیب رساندن به خطوط لوله باعث ایجاد دردسر بیشتری می شوند.

امروزه به لطف فناوری در حال توسعه سرویس، گرفتگی لوله ها را می توان بدون خرابی نصب با استفاده از ربات های دوربین انجام داد.

ابزار لوله بازکنی سعادت آبادت

با خدمات لوله بازکنی سعادت آباد تهران

استفاده از سیم (فنر انداختن) یکی از متداولترین روش ها برای بازکردن لوله است که معمولا در خیلی از موارد برای رفع گرفتگی و انسداد لوله آشپزخانه، حمام و حتی فاضلاب هم کارساز است اما این کار باید توسط افراد حرفه ای و فنی انجام شود چراکه نادرست از سیم یا مارپیچ، ممکن است آسیب جدی به لوله ها وارد شود.

استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن می‎تواند باعث ایجاد ترک، ذوب و شکستگی در لوله ها شود. تلاش برای بازکردن گرفتگی لوله ها با چنین راه حل های ناسالمی به جای تعمیر، یک راه حل موقت بود. با این حال، با همگام شدن با تکنولوژی در حال توسعه، می‌توانیم به راحتی گرفتگی لوله‌ها را که در گذشته به سختی باز می‎شدند، با یک کار اصولی و درست این کار را انجام دهیم.

بهترین روش رفع گرفتگی لوله ها

به لطف قلاب های انتهایی ربات، تمامی اجسام خارجی موجود در لوله های گرفته، با روش خرد کردن و فشار دادن از لوله پاک شده و به کانال ارسال می شود.

دستمال‌های مرطوبی که در لوله فاضلاب توالت انداخته می‌شوند ممکن است در تماس با آب ذوب نشوند. دستمال توالتی که باید به فاضلاب برود در لوله مجرای انباشته می شود و جریان آب را مختل می کند و با جلوگیری کامل از عبور آب، سد ایجاد می کند.

با بررسی دقیق هر نقطه در داخل لوله های گرفته، با ماشین های دارای قابلیت تصویربرداری لوله دوربین، محل گرفتگی ها مشخص می شود. با شناسایی و حذف ضایعاتی که باعث گرفتگی می شوند، استفاده موثرتر و بدون دردسر برای مدت طولانی تضمین می شود.

ربات های لوله بازکنی که یکی از وسایل مدرن امروزی هستند، بدون آسیب رساندن به پین ​​ها، راه حلی قطعی برای مشکلات انسداد لوله ارائه می دهند.

پس از رفع گرفتگی لوله توالت با ربات، با تصویربرداری با دوربین، از سالم بودن لوله ها اطمینان حاصل میشود که با این کار، از عود مجدد انسداد جلوگیری می‎شود.

رفع گرفتگی لوله ها در سعادت آباد

رفع گرفتگی لوله ها

گرفتگی لوله های آشپزخانه

یکی از رایج ترین انسدادها، گرفتگی لوله آشپزخانه است که البته اولین علامت گرفتگی لوله آشپزخانه بوی بد است.

ریختن محلول لوله بازکن در سینک آشپزخانه (سینک بازکن) ممکن است مشکل را تا حدودی رفع کند، اما در دراز مدت کاربرد چندانی نخواهد داشت، مشکل گرفتگی مکرر لوله های زیر سینک به وجود می آید.

اگر اتصالات شیلنگ سینک آشپزخانه از لوله ها و ضمیمه هایی تشکیل شده باشد که دائما خم شده و پیچ خورده اند، این مشکل ممکن است بزرگتر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

در این نوع سینک، گوشه های لوله فاضلاب و لوله کشی آشپزخانه، رسوبات جمع شده و به مرور زمان به یک لایه ضخیم تبدیل شده و جامد می شوند. چنان که حتی یک قطره آب غیر قابل نفوذ شده و منجر به گرفتگی لوله سینک خواهد شد. در چنین شرایطی، توصیه ما این است که گوشی تلفن را بردارید و با شرکت لوله بازکنی اکتیو بگیرید.

تیم فنی و متخصصان کاربلد ما در سعادت آباد تهران، با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مدرن آماده ارائه انواع سرویس و خدمات جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی درمحل با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی هستند.

تمامی خدمات ازقبیل: رفع انسداد لوله کشی خانه و ساختمان مانند لوله آشپزخانه، لوله آب توالت، لوله تخلیه حمام، لوله منهول را با دقت کیفیت بالا در لوله بازکنی اکتیو در سعادت آباد ارائه می‎شود.

لوله بازکنی سعادت آباد

گرفتگی لوله های آشپزخانه در سعادت آباد

روش ها و انواع ابزارهای لوله بازکنی

     1. بازرسی لوله ها

اکثر لوله کش ها پس از ورود به خانه بازرسی لوله را انجام می دهند. بازرسی لوله ها باید حداقل هر دو سال یکبار انجام شود. بازرسی لوله ها به لوله کش می گوید که وضعیت لوله ها چگونه است.

ممکن است صاحب خانه را از نشت یا نیاز به تعمیر آگاه کند.

در مورد گرفتگی فاضلاب، بازرسی لوله به لوله‌کش اجازه می‌دهد بفهمد که چه چیزی باعث انسداد شده است.

     2. دوربین های لوله ای

نشتی یا نصب نادرست از مشکلاتی است که به راحتی با نمای خارجی لوله ها قابل مشاهده است. با این حال، هنگامی که گرفتگی زهکشی ها را باز می کنید، به دریافت نمای داخلی کمک می کند. به همین دلیل لوله کش ها از دوربین های لوله استفاده می کنند.

اینها دوربین های فیلمبرداری هستند که به یک کابل متصل می شوند.

یک لوله کش کابل را در سراسر سیستم تخلیه مانور می دهد. این کار به آنها اجازه می دهد تا قسمت هایی از لوله را ببینند که در غیر این صورت نمی توانستند به آنها دسترسی پیدا کنند. سپس، آنها می توانند تعیین کنند که کدام ابزار برای رفع گرفتگی مجهزتر است.

     3. پیستون

پیستون اغلب برای باز کردن گرفتگی توالت ها استفاده می شود. با این حال، می توان از آنها برای رفع گرفتگی های سبک در سینک ها و دوش ها نیز استفاده کرد. یک لوله کش ممکن است ابتدا سعی کند با یک پیستون گرفتگی لوله فاضلاب را باز کند.

اگر این کار نکرد، ممکن است نشان‌دهنده گرفتگی سنگین‌تر باشد و به ابزار دیگری نیاز داشته باشد.

گرفتی سینک ظرفشویی سعادت آباد

روش ها و انواع ابزارهای لوله بازکنی سعادت آباد تهران

     4.  مارپیچ تخلیه دستی

آنها از میل لنگ برای فشار دادن کابل از طریق تخلیه استفاده می کنند. هنگامی که آنها به گرفتگی رسیدند، کابل را تا زمانی که از گرفتگی عبور کنند مانور می دهند.

یک مارپیچ تخلیه دستی شبیه یک کابل بلند با انتهایی است که شبیه یک پیچ چوب پنبه است. دسته ای به کابل متصل است که برای عبور کابل از طریق زهکشی استفاده می شود. تیم لوله بازکنی سعادت آباد تهران ابتدا انتهای کابل را در دهانه سیستم لوله کشی قرار می دهند.

     5. مارپیچ تخلیه موتوری

یک مارپیچ تخلیه موتوری بر اساس همان اصول مارپیچ تخلیه دستی عمل می کند. با این حال، این ابزار این موتور به لوله‌کش قدرت بیشتری می‌دهد تا لوله‌ها را فشار دهد و دارای تغذیه خودکار هستند که حرکت کابل را تسهیل می کنند. با یک دکمه، لوله کش می تواند به راحتی کابل را از طریق لوله عبور دهد و به همان راحتی پس از رفع گرفتگی لوله، آن را جمع کند.

لوله بازکنی سعادت آباد تهران ، اغلب در لوله های بزرگتر یا گرفتگی های سرسخت تر استفاده می شود.

مارپیچ های تخلیه موتوری می توانند هم سیمی و هم بی سیم باشند.

     6. هیدرو جت

برای سخت ترین گرفتگی ها، یک تیم لوله بازکنی سعادت آباد تهران  ممکن است از هیدرو جت استفاده کند.

استحکام آب به پاکسازی دیواره های لوله از ضایعات کمک می کند. بنابراین، این ابزار نه تنها گرفتگی زهکشی را برطرف می کند، بلکه از احتمال گرفتگی در آینده یا آسیب جدی تر لوله جلوگیری می کند.

این ابزار آب تحت فشار را از طریق لوله ها می فرستد تا زهکشی ها را از بین ببرد. این ابزار اغلب سریعتر و کارآمدتر از یک مارپیچ تخلیه معمولی است. جت‌های هیدرولیک گرفتگی لوله ها را از بین می‌برند، اما برای تمیز کردن فاضلاب نیز مؤثر هستند.

روش هیدروجت

هیدروجت

     7. مارپیچ مو

مو یکی از شایع ترین علل انسداد مجرای فاضلاب است. هر فرد به طور متوسط ​​روزانه 50 تا 100 تار مو می ریزد. بیشتر این ریزش در حمام صورت می گیرد. بنابراین، اکثریت آن در لوله کشی حمام ختم می شود.

خوشبختانه، یک ابزار لوله بازکنی سعادت آباد تهران وجود دارد که در رفع موهای زائد تخصص دارد.

حالا یک تار مو کار زیادی نمی کند. این زمانی است که بسیاری از رشته ها به هم گره می خورند و مشکل بزرگی را ایجاد می کند. برای خانه‌های شلوغ‌تر، ممکن است خطر گرفتگی مکرر زهکشی در آنها بیشتر باشد.

این زهکش ها اغلب از پلاستیک ساخته می شوند و در اندازه های مختلف هستند.

     8 تمیز کردن کابل

تمیز کردن کابل برای کارهای کوچک و بزرگ لوله بازکنی سعادت آباد تهران کار می کند. این ماشین ها از تیغه های چرخان در انتهای کابل برای رفع گرفتگی ها استفاده می کنند. علاوه بر این، تیغه ها به خراش دادن باقی مانده ضایعات رسوب شده بر روی لوله ها کمک می کنند.

ماشین های کابل پیوسته فقط یک کابل دارند، اگرچه می تواند بین 25 تا 100 فوت باشد. با این حال، کل کابل در داخل دستگاه ذخیره می شود و حمل و نقل آن را سنگین تر و دشوارتر می کند. مزیت دستگاه پیوسته این است که نسبت به کابل سکشنال آشفتگی کمتری به جا می گذارد.

مدل های مختلفی از پاک کننده های کابل مانند کابل سکشنال و همچنین پیوسته یا درام وجود دارد.

پاک کننده های کابل سکشنال از کابل های متعددی استفاده می کنند که می توانند تا 15 فوت طول داشته باشند. این ماشین ها اغلب ترجیح داده می شوند زیرا استفاده از آنها ایمن تر است. مزیت کابل‌های کوتاه‌تر این است که به دلیل پیچ خوردگی یا شکستگی، تعویض آن‌ها آسان‌تر است.

کابل های سکشنال با سرعت بیشتری کار می کنند و بسیار سبک تر از ماشین های پیوسته هستند.

     9. راهکارهای خانگی برای رفع گرفتگی لوله کشی ها

علیرغم ابزارهای پیشرفته لوله بازکنی سعادت آباد تهران ، برخی از لوله کش ها از ابزارهایی استفاده می کنند که می توان در خانه پیدا کرد. ترکیبی از جوش شیرین و سرکه یک واکنش حباب ایجاد می کند که می تواند باعث شل شدن گرفتگی لوله ها شود.

پس از استفاده از جوش شیرین و سرکه، بهتر است در داخل لوله ها آب داغ بریزید. این به حذف گرفتگی و باقی مانده رسوبات از لوله ها کمک می کند.

رسیدگی به مشکلات گرفتگی لوله ها

گرفتگی سیستم لوله کشی می تواند مشکلات ساختاری بزرگی را برای خانه شما ایجاد کند و حتی می تواند منجر به بیماری های جسمی شود. ممکن است وسوسه انگیز باشد که به تنهایی با گرفتگی مقابله کنید، اما گاهی این کار، مشکل را بدتر می کند.

همانطور که می بینید، عملیات لوله بازکنی سعادت آباد تهران  به مجموعه وسیعی از ابزارها و همچنین افراد حرفه ای آموزش دیده در استفاده از آنها نیاز دارند.

اگر مشکوک به گرفتگی فاضلاب هستید، درخواست خدمات یا مشاوره از یک سرویس لوله بازکنی سعادت آباد تهران حرفه ای کنید.

کارشناسان برای بازکردن گرفتگی لوله کشی آموزش دیده اند. مهمتر از آن، لوله کش های حرفه ای می توانند تعمیر و نگهداری منظم و توصیه هایی را برای ایمن نگه داشتن خانه شما از مشکلات گرفتگی لوله ها در آینده ارائه دهند.

تخلیه چاه سعادت آباد

تخلیه چاه در سعادت آباد

همه چیز در مورد عملیات تخلیه چاه سعادت آباد تهران

تخلیه چاه سعادت آباد

می توان گفت فرآیند تخلیه چاه سعادت آباد تهران موجب افزایش راندمان چاه هایی می شود که در حال بهره برداری هستند و سالی یک بار یا هر دو سال یکبار نیاز به تخلیه پیدا می کنند.

پس از حصول نتیجه مطلوب، تجهیزات چاه دوباره مونتاژ می شوند. آب چاه نصب شده به طور متوسط ​​12-3 ساعت به بیرون تخلیه می شود. پس از اتمام سموم موجود در آب، آب به سیستم داده می شود.

تخلیه چاه سعادت آباد تهران با کمپرسور و یا سیال مخصوص حفاری انجام می شود. پمپ، کابل ها و لوله های موجود در چاه، از چاه خارج شده و کیت نظافت داخل چاه پایین آمده و چاه تخلیه می شود.

روش های تخلیه چاه در سعادت آباد تهران

3   نوع روش تخلیه کردن چاه وجود دارد. که عبارتند از:

  • تخلیه چاه با روش حمل و نقل،
  • خالیه کردن به روش تزریق
  • واریزی با مایع حفاری (اسید)

تخلیه چاه سعادت آباد تهران با روش حمل و نقل

در این روش، عملیات تخلیه با کمپرسور دیزلی بزرگ انجام می شود.

پس از تخلیه تجهیزات موجود در چاه، لوله های خالی در داخل چاه پایین می روند.

هدف از این کار حذف مواد کثیف نشسته در کف چاه، جابجایی ترک‌های چاه و باز کردن پین‌های فیلتر شده با ایجاد فشار برگشتی است. هدف تخلیه چاه سعادت آباد تهران ، کف کردن آب و متراکم کردن آب است و مواد باقیمانده در چاه با قدرت بالابرنده فوم به بیرون منتقل می شوند.

این فرآیند 3 بار به مدت 10 دقیقه با فواصل زمانی 15 دقیقه انجام می شود. در نهایت، پمپ شناور که از چاه خارج شده بود، دوباره جمع می شود.

نسبت ماده پاک کننده چاه با توجه به عمق چاه تنظیم شده و به داخل چاه منتقل می شود. شیلنگ هوا که از کمپرسور می آید، به لوله تمیز کننده پایین رفته در چاه متصل می شود و هوای فشار بالا به صورت ناگهانی وارد چاه می شود.

تخلیه چاه سعادت آباد تهران با روش تزریق

تخلیه چاه به روش تزریق، با کمپرسور برقی 12 بار 6 متر مکعبی انجام می شود.

در این سیستم 2 لوله نظافت در داخل چاه پایین می روند. ماده تمیز کننده داخل لوله اول ریخته می شود و به کمپرسور متصل می گردد. هوا باعث کف کردن ماده تمیز کننده در چاه می شود.

دلیل پایین آمدن دو لوله این است که یک لوله مانند جارو عمل می کند و محیط را خیس یا آلوده نمی کند. این فرآیند نسبت به سرریز هزینه کمتری دارد. در پایان فرآیند، ابزار برداشته شده و اتصالات چاه نصب می شود.

تمیز کردن چاه با سیال حفاری

داروی اسیدی مخلوط ویژه مثل “EL57” پس از تخلیه چاه سعادت آباد تهران بین 200-500 لیتر به داخل چاه منتقل می شود. پس از 1 تا 2 روز انتظار، مواد چسبنده داخل چاه، خشک شده و می ریزند. سپس بسته به وضعیت زمین با سیستم سرریز یا تزریق تخلیه می شود. می توان گفت که عملکرد بالایی دارد. بدون انتظار برای چاه، ملحقات پمپ نصب شده و آب به مدت 36 ساعت به بیرون تخلیه می شود.

تمیز کردن چاه با سیال حفاری که به عنوان تمیز کردن چاه اسید نیز شناخته می شود، معمولا در چاه های کم آب و چاه هایی با کمبود خاک رس انجام می شود.

تخلیه فاضلاب در سعادت آباد

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه سعادت آباد تهران فاضلاب

تخلیه فاضلاب در سعادت آباد

در مواردی که فرآیند تخلیه چاه سعادت آباد تهران فاضلاب انجام نمی شود، فرآیندی است که لحظات بسیار بدی را برای افراد رقم می زند. مخارج ساختمان ها برای فرآیندهای تخلیه فاضلاب در منازل و محل کار باید به درستی مطابق با این طرح، انجام شود. سرریز شدن فاضلاب هایی که ممکن است همراه با سیل و آب باران اتفاق بیفتند، به ویژه در منازلی که به صورت یک طبقه هستند، ممکن است باعث فشار بر سیستم تخلیه فاضلاب شوند.

عملکرد صحیح سیستم تخلیه فاضلاب  تنها در شرایط سیل و سرریز ضروری نیست. در استفاده روزانه، مهم است که این سیستم به خوبی کار کند. از این نظر برای تخلیه فاضلاب باید از یک پمپ و موتور مفید استفاده کرد. این موتور و پمپ تضمین می کند که سیستم تخلیه فاضلاب در خانه یا محل کار شما به طور موثرتری کار می کند‌.

جمع بندی

اگر به زیر سینک حمام یا آشپزخانه خود نگاهی بیندازید، باید بتوانید یک لوله U-bend را ببینید (اگرچه گاهی اوقات این لوله ها در یک پایه یا پوشش دیگری قرار می گیرند). U-bend برای جمع‌آوری آب و همچنین جلوگیری از خروج گازهای بدبو به داخل خانه وجود دارد. همچنین جایی است که اغلب انسدادها شروع می‌شوند، خواه به دلیل تجمع غذا، مو یا کف صابون باشد.

یک شبکه فاضلاب از لوله های زیادی تشکیل شده است و انسان امیدوار است که برای سالیان طولانی دوام بیاورد. اما افزایش فشار شهری باعث غلظت بالای فاضلاب می شود که اسید خورنده تولید می کند که در نهایت این لوله ها را با سرعت بیشتری خورده می کند.

لوله فاضلاب لوله ای است که برای انتقال فاضلاب منازل و صنایع به کار می رود. لوله های فاضلاب تحت تأثیر خوردگی قرار می گیرند که باعث کاهش طول عمر لوله ها و خرابی شبکه فاضلاب می شود.

لوله‌های U-bend و سایر لوله‌های فاضلاب معمولا خیلی بزرگ نیستند و بسته به دستگاه، قطری در حدود 32 میلی‌متر دارند. به این ترتیب، حتی مقدار کمی از مواد جامد می تواند خیلی سریع انسداد ایجاد کند، به همین دلیل به صاحبان املاک توصیه می شود که مراقب باشند از ورود اقلام و مواد غیر قابل تجزیه مانند چربی، گریس، دستمال مرطوب و پوشک به این لوله ها جلوگیری کنند.

به طور کلی بایستی حواستان به سیستم لوله کشی منزل باشد و به صورت دوره ای از خدمات لوله بازکنی سعادت آباد تهران بهره بگیرید.