لوله بازکنی میدان شهدا تهران

آشنایی با خدمات لوله بازکنی بلوار امین قم

امروزه به لطف فناوری در حال توسعه سرویس لوله بازکنی بلوار امین، گرفتگی لوله ها را می توان بدون خرابی نصب با استفاده از ربات های دوربین انجام داد.

چند روش ساده برای رفع گرفتگی زهکشی لوله ها وجود دارد، اما باید به این نکته اشاره کنیم که این روش ها راه حل های موقتی هستند و حتی گاهی اوقات با آسیب رساندن به خطوط لوله باعث ایجاد دردسر بیشتری می شوند.

بدین ترتیب گرفتگی لوله ها بدون آسیب رساندن به لوله های اصلی برطرف می شود.

روش های باز کردن لوله های مسدود شده

آشنایی با خدمات لوله بازکنی بلوار امین

خدمات لوله بازکنی بلوار امین قم

لوله بازکنی بلوار امین قم

یکی از روش های لوله بازکنی بلوار امین قم، روش تمیز کردن گرفتگی لوله ها با انجام اصلاحات بسیار پرهزینه است. اما شما می توانید بدون پرداخت هزینه های گزاف، با آخرین تکنولوژی دستگاه رفع گرفتگی لوله بدون شکستگی و بدون آسیب رساندن به لوله ها، از خدمات شرکت ما بهره مند گردید.

زمانی که می خواستیم گرفتگی لوله ها را با استفاده از موادی مانند مواد شیمیایی، سیم لوله بازکنی یا میله آهنی باز کنیم، لوله ها سوراخ یا ترک می خوردند.

متداول ترین روش ها شامل استفاده از مواد شیمیایی، سیم لوله بازکنی یا مارپیچ است.

استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن می تواند باعث ایجاد ترک، ذوب و شکستگی در لوله ها شود. در صورت استفاده نادرست از سیم یا مارپیچ، آسیب دائمی نیز ممکن است رخ دهد.

امروزه گرفتگی لوله ها را با یک ربات دوربین مجهز به آخرین فناوری لوله بازکنی رفع می کنند.

تلاش برای بازکردن گرفتگی لوله ها با چنین راه حل های ناسالمی به جای تعمیر، یک راه حل موقت بود. با این حال، با همگام شدن با تکنولوژی در حال توسعه، می‌توانیم به راحتی گرفتگی لوله‌ها را که در گذشته به سختی سعی می‌شد باز شوند، با سرویس لوله‌بازکنی درست کنیم و هیچ آسیبی به لوله ها وارد نمی شود.

رفع گرفتگی لوله ها

ربات ها که یکی از وسایل مدرن امروزی هستند، بدون آسیب رساندن به پین ​​ها، راه حلی قطعی برای مشکلات انسداد لوله ارائه می دهند.

با بررسی دقیق هر نقطه در داخل لوله های گرفته، با ماشین های دارای قابلیت تصویربرداری لوله دوربین، محل گرفتگی ها مشخص می شود. با شناسایی و حذف ضایعاتی که باعث گرفتگی می شوند، استفاده موثرتر و بدون دردسر برای مدت طولانی تضمین می شود.

به لطف قلاب های انتهایی ربات، تمامی اجسام خارجی موجود در لوله های گرفته، با روش خرد کردن و فشار دادن از لوله پاک می شود و به کانال ارسال می شود.

پس از رفع گرفتگی لوله توالت با ربات، با تصویربرداری با دوربین، از سالم بودن لوله ها اطمینان حاصل میشود.

بنابراین از عود مجدد انسداد جلوگیری می شود.

دستمال‌ها و دستمال‌های مرطوبی که در لوله فاضلاب توالت انداخته می‌شوند ممکن است در تماس با آب ذوب نشوند. دستمال توالتی که باید به فاضلاب برود در لوله مجرای انباشته می شود و جریان آب را مختل می کند و با جلوگیری کامل از عبور آب، سد ایجاد می کند.

رفع گرفتگی لوله ها

رفع گرفتگی لوله ها به روش مدرن

گرفتگی لوله های آشپزخانه

ماده شیمیایی لوله بازکنی سینک آشپزخانه (سینک بازکن) ممکن است مشکل را تا حدودی رفع کند، اما در دراز مدت کاربرد چندانی نخواهد داشت، مشکل گرفتگی مکرر لوله های زیر سینک به وجود می آید.

یکی از رایج ترین انسدادها، گرفتگی سیستم لوله کشی آشپزخانه است.

اولین علامت گرفتگی لوله آشپزخانه بوی بد است.

اگر اتصالات شیلنگ سینک آشپزخانه از لوله ها و ضمیمه هایی تشکیل شده باشد که دائما خم شده و پیچ خورده اند، این مشکل ممکن است بزرگتر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

تیم لوله بازکنی بلوار امین قم کاربلد تمام انسدادهای لوله کشی مانند لوله آشپزخانه، لوله آب توالت، لوله تخلیه حمام، لوله منهول را با دقت باز کرده و گرفتگی آنها را در سریع ترین زمان ممکن حل می کند.

در این نوع سینک، گوشه های لوله فاضلاب و لوله کشی آشپزخانه، رسوبات جمع شده و به مرور زمان به یک لایه ضخیم تبدیل شده و جامد می شوند. چنان که حتی یک قطره آب غیر قابل نفوذ می شود و منجر به گرفتگی لوله سینک می شود. در چنین شرایطی، ما به شدت توصیه می کنیم که به دنبال سرویس لوله بازکنی بلوار امین قم حرفه ای باشید.

گرفتگی لوله های آشپزخانه

رفع گرفتگی لوله های آشپز خانه

روش ها و انواع ابزارهای لوله بازکنی بلوار امین قم

     1. بازرسی لوله ها

اکثر لوله کش ها پس از ورود به خانه بازرسی لوله را انجام می دهند. بازرسی لوله ها باید حداقل هر دو سال یکبار انجام شود. بازرسی لوله ها به لوله کش می گوید که وضعیت لوله ها چگونه است.

ممکن است صاحب خانه را از نشت یا نیاز به تعمیر آگاه کند.

در مورد گرفتگی فاضلاب، بازرسی لوله به لوله‌کش اجازه می‌دهد بفهمد که چه چیزی باعث انسداد شده است.

     2. دوربین های لوله ای

نشتی یا نصب نادرست از مشکلاتی است که به راحتی با نمای خارجی لوله ها قابل مشاهده است. با این حال، هنگامی که گرفتگی زهکشی ها را باز می کنید، به دریافت نمای داخلی کمک می کند. به همین دلیل لوله کش ها از دوربین های لوله استفاده می کنند.

اینها دوربین های فیلمبرداری هستند که به یک کابل متصل می شوند.

یک لوله کش کابل را در سراسر سیستم تخلیه مانور می دهد. این کار به آنها اجازه می دهد تا قسمت هایی از لوله را ببینند که در غیر این صورت نمی توانستند به آنها دسترسی پیدا کنند. سپس، آنها می توانند تعیین کنند که کدام ابزار برای رفع گرفتگی مجهزتر است.

     3. پیستون

پیستون اغلب برای باز کردن گرفتگی توالت ها استفاده می شود. با این حال، می توان از آنها برای رفع گرفتگی های سبک در سینک ها و دوش ها نیز استفاده کرد. یک لوله کش ممکن است ابتدا سعی کند با یک پیستون گرفتگی لوله فاضلاب را باز کند.

اگر این کار نکرد، ممکن است نشان‌دهنده گرفتگی سنگین‌تر باشد و به ابزار دیگری نیاز داشته باشد.

روش ها انواع ابزار های لوله بازکنی

روشهای لوله بازکنی

     4. مارپیچ تخلیه موتوری

یک مارپیچ تخلیه موتوری بر اساس همان اصول مارپیچ تخلیه دستی عمل می کند. با این حال، این ابزار لوله بازکنی، اغلب در لوله های بزرگتر یا گرفتگی های سرسخت تر استفاده می شود.

مارپیچ های تخلیه موتوری می توانند هم سیمی و هم بی سیم باشند.

این موتور به لوله‌کش قدرت بیشتری می‌دهد تا لوله‌ها را فشار دهد و دارای تغذیه خودکار هستند که حرکت کابل را تسهیل می کنند. با یک دکمه، لوله کش می تواند به راحتی کابل را از طریق لوله عبور دهد و به همان راحتی پس از رفع گرفتگی لوله، آن را جمع کند.

     5. مارپیچ تخلیه دستی

یک مارپیچ تخلیه دستی شبیه یک کابل بلند با انتهایی است که شبیه یک پیچ چوب پنبه است. دسته ای به کابل متصل است که برای عبور کابل از طریق زهکشی استفاده می شود. تیم لوله بازکنی بلوار امین قم ابتدا انتهای کابل را در دهانه سیستم لوله کشی قرار می دهند.

آنها از میل لنگ برای فشار دادن کابل از طریق تخلیه استفاده می کنند. هنگامی که آنها به گرفتگی رسیدند، کابل را تا زمانی که از گرفتگی عبور کنند مانور می دهند.

     6. هیدرو جت

برای سخت ترین گرفتگی ها، یک تیم لوله بازکنی بلوار امین قم ممکن است از هیدرو جت استفاده کند.

این ابزار آب تحت فشار را از طریق لوله ها می فرستد تا زهکشی ها را از بین ببرد. این ابزار اغلب سریعتر و کارآمدتر از یک مارپیچ تخلیه معمولی است. جت‌های هیدرولیک گرفتگی لوله ها را از بین می‌برند، اما برای تمیز کردن فاضلاب نیز مؤثر هستند.

استحکام آب به پاکسازی دیواره های لوله از ضایعات کمک می کند. بنابراین، این ابزار نه تنها گرفتگی زهکشی را برطرف می کند، بلکه از احتمال گرفتگی در آینده یا آسیب جدی تر لوله جلوگیری می کند.

هیدروجت

هیدروچت مدرن

     7. مارپیچ مو

مو یکی از شایع ترین علل انسداد مجرای فاضلاب است. هر فرد به طور متوسط ​​روزانه 50 تا 100 تار مو می ریزد. بیشتر این ریزش در حمام صورت می گیرد. بنابراین، اکثریت آن در لوله کشی حمام ختم می شود.

حالا یک تار مو کار زیادی نمی کند. این زمانی است که بسیاری از رشته ها به هم گره می خورند و مشکل بزرگی را ایجاد می کند. برای خانه‌های شلوغ‌تر، ممکن است خطر گرفتگی مکرر زهکشی در آنها بیشتر باشد.

خوشبختانه، یک ابزار لوله بازکنی وجود دارد که در رفع موهای زائد تخصص دارد.

این زهکش ها اغلب از پلاستیک ساخته می شوند و در اندازه های مختلف هستند.

     8. تمیز کردن کابل

مدل های مختلفی از پاک کننده های کابل مانند کابل سکشنال و همچنین پیوسته یا درام وجود دارد.

پاک کننده های کابل سکشنال از کابل های متعددی استفاده می کنند که می توانند تا 15 فوت طول داشته باشند. این ماشین ها اغلب ترجیح داده می شوند زیرا استفاده از آنها ایمن تر است. مزیت کابل‌های کوتاه‌تر این است که به دلیل پیچ خوردگی یا شکستگی، تعویض آن‌ها آسان‌تر است.

تمیز کردن کابل برای کارهای کوچک و بزرگ لوله بازکنی بلوار امین قم کار می کند. این ماشین ها از تیغه های چرخان در انتهای کابل برای رفع گرفتگی ها استفاده می کنند. علاوه بر این، تیغه ها به خراش دادن باقی مانده ضایعات رسوب شده بر روی لوله ها کمک می کنند.

کابل های سکشنال با سرعت بیشتری کار می کنند و بسیار سبک تر از ماشین های پیوسته هستند.

ماشین های کابل پیوسته فقط یک کابل دارند، اگرچه می تواند بین 25 تا 100 فوت باشد. با این حال، کل کابل در داخل دستگاه ذخیره می شود و حمل و نقل آن را سنگین تر و دشوارتر می کند. مزیت دستگاه پیوسته این است که نسبت به کابل سکشنال آشفتگی کمتری به جا می گذارد.

  1. 10. راهکارهای خانگی برای رفع گرفتگی لوله کشی ها

علیرغم ابزارهای پیشرفته لوله بازکنی بلوار امین قم ، برخی از لوله کش ها از ابزارهایی استفاده می کنند که می توان در خانه پیدا کرد. ترکیبی از جوش شیرین و سرکه یک واکنش حباب ایجاد می کند که می تواند باعث شل شدن گرفتگی لوله ها شود.

پس از استفاده از جوش شیرین و سرکه، بهتر است در داخل لوله ها آب داغ بریزید. این به حذف گرفتگی و باقی مانده رسوبات از لوله ها کمک می کند.

ابزار لوله بازکنی بلوار امین

ابزار مدرن ابزار لوله بازکنی بلوار امین قم

رسیدگی به مشکلات گرفتگی لوله ها

اگر مشکوک به گرفتگی فاضلاب هستید، درخواست خدمات یا مشاوره از یک سرویس لوله بازکنی بلوار امین قم حرفه ای کنید. کارشناسان برای بازکردن گرفتگی لوله کشی آموزش دیده اند. مهمتر از آن، لوله کش های حرفه ای می توانند تعمیر و نگهداری منظم و توصیه هایی را برای ایمن نگه داشتن خانه شما از مشکلات گرفتگی لوله ها در آینده ارائه دهند.

گرفتگی سیستم لوله کشی می تواند مشکلات ساختاری بزرگی را برای خانه شما ایجاد کند و حتی می تواند منجر به بیماری های جسمی شود. ممکن است وسوسه انگیز باشد که به تنهایی با گرفتگی مقابله کنید، اما گاهی این کار، مشکل را بدتر می کند.

همانطور که می بینید، عملیات لوله بازکنی به مجموعه وسیعی از ابزارها و همچنین افراد حرفه ای آموزش دیده در استفاده از آنها نیاز دارند.

جمع بندی

لوله‌های U-bend و سایر لوله‌های فاضلاب معمولا خیلی بزرگ نیستند و بسته به دستگاه، قطری در حدود 32 میلی‌متر دارند. به این ترتیب، حتی مقدار کمی از مواد جامد می تواند خیلی سریع انسداد ایجاد کند، به همین دلیل به صاحبان املاک توصیه می شود که مراقب باشند از ورود اقلام و مواد غیر قابل تجزیه مانند چربی، گریس، دستمال مرطوب و پوشک به این لوله ها جلوگیری کنند.

لوله فاضلاب لوله ای است که برای انتقال فاضلاب منازل و صنایع به کار می رود. لوله های فاضلاب تحت تأثیر خوردگی قرار می گیرند که باعث کاهش طول عمر لوله ها و خرابی شبکه فاضلاب می شود.

یک شبکه فاضلاب از لوله های زیادی تشکیل شده است و انسان امیدوار است که برای سالیان طولانی دوام بیاورد. اما افزایش فشار شهری باعث غلظت بالای فاضلاب می شود که اسید خورنده تولید می کند که در نهایت این لوله ها را با سرعت بیشتری خورده می کند.

اگر به زیر سینک حمام یا آشپزخانه خود نگاهی بیندازید، باید بتوانید یک لوله U-bend را ببینید (اگرچه گاهی اوقات این لوله ها در یک پایه یا پوشش دیگری قرار می گیرند). U-bend برای جمع‌آوری آب و همچنین جلوگیری از خروج گازهای بدبو به داخل خانه وجود دارد. همچنین جایی است که اغلب انسدادها شروع می‌شوند، خواه به دلیل تجمع غذا، مو یا کف صابون باشد.

به طور کلی بایستی حواستان به سیستم لوله کشی منزل باشد و به صورت دوره ای از خدمات لوله بازکنی بلوار امین قم بهره بگیرید.